StandWithUkraine (1.2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Link
sq: Lidhje

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
