StandWithUkraine (1.2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب
