StandWithUkraine (1.2.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Link
bg: Линк

en: Right
bg: Дясно

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране
