StandWithUkraine (1.2.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Link
ca: Enllaç

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: For example:
ca: Per exemple:

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: pixels
ca: píxels
