StandWithUkraine (1.2.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: pixels
hu: képpont
