StandWithUkraine (1.2.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Link
ka: ბმული

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
