StandWithUkraine (1.2.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Link
sv: Länk

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: pixels
sv: pixlar
