StandWithUkraine (1.2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Link
ta: சுட்டி

en: Position
ta: இடம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
