StandWithUkraine ?? (1.2.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Link
fa: پیوند

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: pixels
fa: پیکسل
