StandWithUkraine ?? (1.2.8) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Link
ca: Enllaç

en: One
ca: Un

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Configure
ca: Configura

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Themes
ca: Temes

en: Two
ca: Dos

en: For example:
ca: Per exemple:

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Ratio
ca: Ràtio

en: pixels
ca: píxels

en: Admin
ca: Administrador
