StandWithUkraine ?? (1.2.9) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Link
oc: Ligam

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Configure
oc: Configurar

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Themes
oc: Tèmas

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls
