StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Block
af: Blok

en: Themes
af: Temas
