StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Message
fil: Mensahe

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Block
fil: Tipak

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo
