StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Block
jv: Blok

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
