StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: For example:
kn: ಉದಾಹರಣೆಗೆ:

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
