StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок
