StandWithUkraine ?? (1.3.10) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล

en: Uses
th: ใช้
