StandWithUkraine ?? (1.3.11) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Block
az: Blok

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Themes
az: Mövzular

en: Offset
az: Ofset

en: Favicon
az: Favikon

en: About
az: Haqqında

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: pixels
az: piksellər

en: Uses
az: İstifadə edir
