StandWithUkraine ?? (1.3.11) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Text
he: טקסט

en: Configure
he: הגדרות

en: Block
he: בלוק

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Themes
he: עיצובים

en: Offset
he: היסט

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: About
he: אודות

en: Inherit
he: תירש

en: pixels
he: פיקסלים

en: Admin
he: מנהל

en: Uses
he: שימושים
