StandWithUkraine ?? (1.3.11) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Block
nn: Blokk

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
