StandWithUkraine ?? (1.3.11) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
