StandWithUkraine ?? (1.3.11) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione
