StandWithUkraine ?? (1.3.12) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Block
pl: Blok

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
