StandWithUkraine ?? (1.3.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
