StandWithUkraine ?? (1.3.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: One
lt: Vienas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Themes
lt: Temos

en: Two
lt: Du

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Admin
lt: Adminas
