StandWithUkraine ?? (1.3.7) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enable
pl: Włącz

en: Message
pl: Wiadomość

en: Link
pl: Odnośnik

en: One
pl: Jeden

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Text
pl: Tekst

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Themes
pl: Skórki

en: Two
pl: Dwa

en: For example:
pl: Przykładowo:

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Ratio
pl: Stosunek

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: pixels
pl: piksele

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości
