StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Message
da: Meddelelse

en: One
da: En

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Text
da: Tekst

en: Configure
da: Konfigurér

en: Block
da: Blok

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Themes
da: Temaer

en: Two
da: To

en: For example:
da: For eksempel:

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Inherit
da: Arv

en: pixels
da: pixel

en: Admin
da: Administration

en: Uses
da: Bruger
