StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Left
hy: Ձախ

en: pixels
hy: փիքսել

en: Uses
hy: Օգտագործում
