StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Themes
ka: თემები
