StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा
