StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Message
nl: Bericht

en: One
nl: Een

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Text
nl: Tekst

en: Configure
nl: Instellen

en: Block
nl: Blok

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Themes
nl: Thema's

en: Two
nl: Twee

en: About
nl: Over

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Message settings
nl: Berichtinstellingen
