StandWithUkraine ?? (1.3.8) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Enable
ru: Включить

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: One
ru: Один

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Background
ru: Фон

en: Text
ru: Текст

en: Configure
ru: Настроить

en: Block
ru: Блок

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Two
ru: Два

en: the settings page
ru: страницу настроек

en: Offset
ru: Пропустить

en: Favicon
ru: Иконка Favicon

en: About
ru: Информация

en: Ratio
ru: Соотношение

en: Inherit
ru: Наследовать

en: pixels
ru: пикселей

en: Admin
ru: Администратор

en: Uses
ru: Использование

en: Message settings
ru: Настройки сообщений
