StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Block
bn: ব্লক

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
