StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Preview
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Block
bs: Blok

en: Themes
bs: Teme
