StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: One
cs: Jeden

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Block
cs: Blok

en: Position
cs: Pozice

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Two
cs: Dva

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Admin
cs: Administrátor

en: Uses
cs: Použití
