StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: One
hu: Egy

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Text
hu: Szöveg

en: Configure
hu: Beállít

en: Block
hu: Blokk

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Themes
hu: Sminkek

en: Two
hu: Kettő

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Inherit
hu: Öröklés

en: pixels
hu: képpont

en: Uses
hu: Használat

en: Message settings
hu: Üzenetek beállításai

en: First line
hu: Első sor
