StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Link
is: Hlekkur

en: One
is: Einn

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Text
is: Texti

en: Configure
is: Stilla

en: Block
is: Blokk

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
