StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Configure
kk: Баптау

en: Block
kk: Блок

en: Themes
kk: Темалар
