StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Configure
ps: سازول

en: Block
ps: غونډ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه
