StandWithUkraine ?? (1.3.9) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Block
sk: Blok

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: For example:
sk: Napríklad:

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Inherit
sk: Zdediť

en: pixels
sk: pixelov

en: Admin
sk: Administrátor

en: Uses
sk: Používa

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
