StandWithUkraine ?? (1.3.12) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Block
ca: Bloc

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
