StandWithUkraine ?? (1.3.12) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Block
lt: Blokas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
