StandWithUkraine ?? (1.3.12) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Block
oc: Blòt

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
