StandWithUkraine ?? (2.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
