StandWithUkraine ?? (2.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Configure
eo: Agordu

en: Block
eo: Bloko

en: Position
eo: Loko

en: Themes
eo: Haŭtoj
