StandWithUkraine ?? (2.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: واصلی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text
fa: متن

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Block
fa: قالبک

en: Position
fa: موقعیت

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Uses
fa: استفاده‌ها
