StandWithUkraine ?? (2.0.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: default
el: προεπιλογή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Position
el: Θέση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Uses
el: Χρήσεις
