StandWithUkraine ?? (2.0.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: default
hi: तयशुदा

en: Message
hi: संदेश

en: Link
hi: कड़ी

en: One
hi: एक

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Text
hi: लेख

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Position
hi: स्थान

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Uses
hi: उपयोग
