StandWithUkraine ?? (2.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Block
km: ប្លុក

en: Themes
km: ស្បែក

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Uses
km: ប្រើ
