StandWithUkraine ?? (2.0.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: default
sv: förvald

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: One
sv: Ett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Themes
sv: Teman

en: Two
sv: Två

en: Offset
sv: Kompensera

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: About
sv: Om

en: Ratio
sv: Förhållande

en: Inherit
sv: Ärv

en: pixels
sv: pixlar

en: Admin
sv: Administrera

en: Uses
sv: Använder
